Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Płyty gipsowo kartonowe należą do produktów podatnych obróbce i łatwych w montażu. Do pracy z nimi nie są potrzebne drogie narzędzia, które trzeba by było wypożyczyć lub co gorsza, kupić. W przypadku profesjonalnych narzędzi, obie opcje nie należą do najtańszych. Do obróbki i montażu płyt karton-gips, część narzędzi zapewne znajdzie się w domu, z kolei w niektóre trzeba będzie się zaopatrzyć. Wiele z nich znajdzie później zastosowanie podczas innych prac remontowych czy budowlanych. Dzięki naszym narzędziom do płyt dostępnych w atrakcyjnych cenach, będzie można je ciąć i szlifować, co znacznie ułatwi budowę rusztu nośnego. Niektóre z oferowanych produktów wytną otwory, jeszcze inne ułatwią poziomowanie czy przenoszenie płyt. Spoinowanie, czyli wypełnienie połączeń między płytami, również wymaga odpowiedniego narzędzia.

Budowa rusztu

W naszej ofercie można znaleźć całą paletę narzędzi, które pomogą i ułatwią budowę rusztu oraz obróbkę płyty karton-gips. Przykładem są nowoczesne profile aluminiowe, które służą jako element konstrukcyjny. Zaciskarka pozwala na precyzyjne łączenie profili, bez konieczności używania wkrętów. Z kolei sznur traserski używany jest do wytyczania linii, wzdłuż której budowany będzie ruszt nośny. Większość z takich sznurów może być potem wykorzystana jako piony.

Narzędzia do obróbki płyt

Na stronie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele, bardzo przydatnych i niedrogich narzędzi do obróbki płyt karton - gips. Ponieważ jest to materiał, który nadaje się do cięcia nożem, każdy zainteresowany znajdzie tutaj odpowiedni przyrząd do tego typu działań. Innym, dostępnym u nas rozwiązaniem jest piła płatnica, którą również można przecinać płyty. Oprócz tego, oferujemy różnego rodzaju szpachelki, zestawy do szlifowania, przykładnice wzdłuż których prowadzi się nóż podczas cięcia, zestawy do odprowadzania pyłu, szlifierki, kielnie czy nożyce do blachy. Wszelkie proponowane przez nas produkty są najwyższej jakości, posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa oraz pochodzą od znanych i renomowanych producentów.

Narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych

Nożyce do blachy Wolfcraft Nożyce do blachy Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
Cena: 78,77 zł
szt.
zobacz więcej
Piła ręczna wąska Wolfcraft Piła ręczna wąska Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
Cena: 49,13 zł
szt.
zobacz więcej
Piła ręczna Wolfcraft Piła ręczna Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
Cena: 65,31 zł
szt.
zobacz więcej
Podnośnik płyt Wolfcraft Podnośnik płyt Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
Cena: 29,67 zł
szt.
zobacz więcej
Ręczna piła-wycinak Wolfcraft Ręczna piła-wycinak Wolfcraft
Producent: WOLFCRAFT
Cena: 28,78 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet