Producenci
 • Grzechotki

  Grzechotki

 • Wietarki

  Wiertarki

 • Narzędzia Festool

  Narzędzia Festool

Produkt dnia
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Narzędzia Festool

Wybór najlepszych, profesjonalnych i odpowiednich narzędzi do wykorzystania w pracach remontowo-budowlanych stanowi niezwykle ważny element szybkiej i efektywnej pracy. Spośród różnorodnych dostępnych na rynku marek z pewnością każdy z nas poszukuje takich, które zaoferują nam narzędzia, sprzęty i akcesoria przez długie lata spełniające swoje zadania i gwarantujące nam stosunkowo jak najłatwiejszą i najszybszą pracę. Narzędzia Festool bez wątpienia stanowią satysfakcjonujący wybór naszych klientów. Znana od 1925 roku marka w pierwszej kolejności stawia na zadowolenie kupujących i na zadowolenie z wyboru akcesoriów Festool do wszelkiego rodzaju prac remontowych i budowlanych. Narzędzia i akcesoria tej marki dają nam pełną gwarancję niezawodności oraz uzyskania maksymalnych efektów przy minimalnych nakładach pracy.

 Ładowarka L4C 4V 120 min Ładowarka L4C 4V 120 min
Producent: MILWAUKEE
Cena: 161,28 zł
szt.
zobacz więcej
 Ładowarka M12-18AC Milwaukee Ładowarka M12-18AC Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 464,35 zł
szt.
zobacz więcej
Akumlator M14B 1.5AH Milwaukee Akumlator M14B 1.5AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 291,17 zł
szt.
zobacz więcej
Akumlator M14B4 4.0AH Milwaukee Akumlator M14B4 4.0AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 540,12 zł
szt.
zobacz więcej
Akumlator M12B3 3.0 AH Milwaukee Akumlator M12B3 3.0 AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 388,58 zł
szt.
zobacz więcej
Akumlator M12B4 4.0AH Milwaukee Akumlator M12B4 4.0AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 431,88 zł
szt.
zobacz więcej
Akumlator M12B6 6.0 AH Milwaukee Akumlator M12B6 6.0 AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 540,12 zł
szt.
zobacz więcej
Akumulator L4B2 4V 2,5Ah Akumulator L4B2 4V 2,5Ah
Producent: MILWAUKEE
Cena: 107,16 zł
szt.
zobacz więcej
Akumulator M12B2 2.0AH Milwaukee Akumulator M12B2 2.0AH Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 291,17 zł
szt.
zobacz więcej
Akumulator M18B2 Milwaukee Akumulator M18B2 Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 421,05 zł
szt.
zobacz więcej
Akumulator M18B4 Milwaukee Akumulator M18B4 Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 626,71 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka 12 V C12C Milwaukee Ładowarka 12 V C12C Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 258,69 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka M12-18C Milwaukee Ładowarka M12-18C Milwaukee
Producent: MILWAUKEE
Cena: 334,46 zł
szt.
zobacz więcej

Gdzie można wykorzystać akcesoria Festool?

Oferowane na rynku narzędzia Festool wybierają fachowcy na całym świecie. Ich ceny w stosunku do samej jakości są głównym powodem dużej popularności tego producenta. Duży wachlarz produktów pozwala nam wybrać różnorodne elektronarzędzia wykorzystywane na każdym etapie prac remontowych i budowlanych. Dzięki nim możemy w bardzo szybkim czasie odpowiednio obrobić materiał drewniany, złożyć meble, wyszlifować ściany, czy przeciąć metalowe produkty. W zależności od tego, jakie akcesoria wybierzemy, tak też możemy je w swoich pracach wykorzystać. Cennik tych produktów jest stosunkowo atrakcyjny w porównaniu z innymi markami, co jeszcze bardziej przekonać może nas do tego, iż wybór tego niemieckiego producenta to najlepsza decyzja na jaką możemy się zdecydować.

Szeroki asortyment akcesoriów Festool w sklepie internetowym

Gdzie można kupić narzędzia marki Festool? Idealnym miejscem będzie sklep internetowy, w którym to uzyskamy pełen wachlarz dostępnych produktów w najlepszych cenach na rynku. Ponadto, stawiając na profesjonalnego sprzedawcę, każdy z nas będzie miał możliwość uzyskania istotnych informacji i odpowiedzi na wszelkie pytania. Z pomocą doradców wybrać będzie można taki produkt, który w przypadku odpowiednich prac okaże się być tym najlepiej spełniającym swoje zadania. Spośród dostępnych narzędzi zdecydować się można na między innymi elektronarzędzia do wiercenia i wkręcania, do odsysania, czy przecinania. Zakupić można także szlifierki, pilarki, wyrzynarki, a także sprzęt do frezowania, do renowacji, czy do strugania. Marka Festool oferuje również urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym można wykonywać wiele prac bez potrzeby zaopatrywania się inne akcesoria.

Korzystny cennik, profesjonalne narzędzia Festool

Rodzinna firma Festool tworzona jest przez ludzi, którzy mają jeden cen: zaoferować jak największą liczbę profesjonalnych i spełniających wymagania narzędzi, niezbędnych przy wszelkiego rodzaju pracach w warsztatach, na halach produkcyjnych, w zakładach. Marka dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalnemu podejściu do pracy jest dziś pionierem w dziedzinie produkcji elektronarzędzi wykorzystywanych na całym świecie. Wybierając dobry sklep oferujący produkty tej marki, powinniśmy mieć pewność i gwarancję tego, iż dany sprzedawca oferuje nam wysokiej jakości sprzęt w korzystnych cenach oraz służy pomocą podczas zakupów. W naszym sklepie klienci znajdą bogatą ofertę narzędzi oraz akcesoriów Festool, które (jesteśmy o tym przekonani) znacznie ułatwią pracę i uczynią ją bardziej efektywną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet