Producenci

  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
7 572,12 zł
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
407,25 zł 209,99 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 424,82 zł
szt.
Tool-Check PLUS, 39 część
Tool-Check PLUS, 39 część
345,85 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 795 110 878
Tel: +48 502 642 513

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Narzędzia Wera

Firma Wera charakteryzuje się nieustannym poszukiwaniem perfekcyjnych rozwiązań dla użytkowników swoich narzędzi ręcznych. Dąży do tego, aby praca z narzędziami, które wychodzą spod skrzydeł tej marki była łatwiejsza i bardziej bezpieczna. Założeniami tego rodzaju kierują się konstruktorzy oraz producenci narzędzi wypuszczając na rynek coraz lepiej wyprofilowane oraz odpowiednio dopasowane do potrzeb użytkowników, narzędzia. Firma Wera specjalizuje się w wykonywaniu nie tylko pojedynczych narzędzi, ale również zestawów, które kompleksowo odpowiadają na oczekiwania klientów. Sklep narzędzi Wera pełen jest ofert różnego rodzaju, w których skład wchodzą narzędzia idealne wyprofilowane do użytku ręcznego oraz cechujące się ergonomią.

Tool-Check PLUS, 39 część Tool-Check PLUS, 39 część
Producent: WERA
Cena: 345,85 zł
szt.
zobacz więcej
0, 3 część 0, 3 część
Producent: WERA
Cena: 111,70 zł
szt.
zobacz więcej
0, 7 część 0, 7 część
Producent: WERA
Cena: 94,36 zł
szt.
zobacz więcej
0, 7 część 0, 7 część
Producent: WERA
Cena: 120,34 zł
szt.
zobacz więcej
0, 7 część 0, 7 część
Producent: WERA
Cena: 68,38 zł
szt.
zobacz więcej

Wera – klucze Joker

W modelu klucza Joker została udoskonalona oraz rozbudowana rozwarta część główki dająca funkcje użytkowe, takie jak przetrzymywanie, dzięki specjalnie wyprofilowanej konstrukcji główki klucza, która pozwala na bezpieczne przenoszenie nakrętek i śrub bezpośrednio do miejsca ich montażu. Dodatkowo joker został wyposażony w ogranicznik, który zapobiega ześlizgiwaniu się z główki śruby utrzymując klucz w jednym miejscu. Podwójny profil sześciokątny przyczynia się do utrzymywania główki śruby nawet przy szybkich obrotach.

Wera - solidne narzędzia w naszym sklepie

Narzędzia firmy Wera cechują się ergonomią, co można zobaczyć na przykładzie kultowych już Kraftform. Posiadają one miękkie strefy, które umożliwiają przeniesienie dużego momentu obrotowego. Dodatkowo twarde elementy materiału rękojeści pozwalają na szybkie dokręcanie. Narzędzia wyposażone są również w sześciokątny kołnierz. Zarejestrowany wzór narzędzi Wera zapewnia wysoką rozpoznawalność dla tego rodzaju produktów. Wkrętaki do pobijania to kolejny przykład narzędzi Wera, który daje możliwość ich stosowania na różnych poziomach użytkowania. Pozwala on na więcej niż tylko dokręcanie. Narzędzie tego rodzaju zostało zaprojektowane do dokręcania, pobijania, kucia oraz luzowania mocno dokręconych wkrętów. Wkrętak tego rodzaju to idealne rozwiązanie do ciężkiej pracy. Posiada wbudowany kołpak oraz przelotowy, sześciokątny trzpień. Przy tym wyposażony jest również w rękojeść Kraftform oraz sześciokątny kołnierz.

Co jeszcze oferuje producent?

Firma Wera oferuje również klientom w Polsce narzędzia typu Kraftform Micro, czyli śrubokręty dla elektroników. Pozwalają one na znaczącą redukcję czasu pracy w elektronice i mechanice precyzyjnej. Narzędzie tego rodzaju w koncepcji producenta zapewnia dokładne, mocne, szybkie oraz ergonomiczne wykonanie połączeń śrubowych, dzięki koncepcji trzech stref: precyzji, przenoszenia, siły i strefy szybkiego pokręcania.

Narzędzia Wera produkowane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu eliminują ryzyko powstania nieestetycznej korozji nalotowej. Poddawane są procesowi hartowania w piecach próżniowych, co sprawia, że odznaczają się twardością oraz wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych. Nasz sklep oferuje również narzędzia dostosowane do możliwie wielu zastosowań, które cechują się mobilnością – są to kompaktowe zestawy narzędzi w lekkim oraz wytrzymałym etui tekstylnym lub pudełkach z tworzywa sztucznego.

System rękojeści oraz wymiennych trzpieni pozwala na szybką wymianę, a tym samym na różnorodne zastosowanie. Dodatkowo, opakowanie narzędzi jest dostosowane do warunków, jakie mogą panować podczas pracy. Solidne pudełko z tworzywa sztucznego lub trwałe etui na pasek to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Produkty cechują się również elastycznością zastosowania, dzięki uchwytowi i wymiennym trzpieniom. Firma Wera poddaje swoje narzędzia indywidualnym testom poprzez zanurzenie w kąpieli wodnej pod napięciem 10 000 V.

Narzędzia Wera w Polsce

Narzędzia Wera posiadają swoich dystrybutorów również na rynku polskim, co zapewnia komfort w wyborze odpowiednich produktów oraz łatwość ich dostępności. Cenowo utrzymują się na optymalnym poziomie, zważywszy na wysoką jakość produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl