Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Bestsellery
Festool Przewód plug it H05 RN-F/4
Festool Przewód plug it H05 RN-F/4
108,24 zł 55,00 zł
szt.
Ścisk sprężynowy MICROFIX 20 mm
Ścisk sprężynowy MICROFIX 20 mm
4,65 zł
szt.
Ścisk sprężynowy MICROFIX 30 mm
Ścisk sprężynowy MICROFIX 30 mm
5,76 zł
szt.
Festool Łącznik bukowy D 5x30/300 BU
Festool Łącznik bukowy D 5x30/300 BU
64,55 zł
szt.
Szlifierka lamelowa 30x10 P120
Szlifierka lamelowa 30x10 P120
12,40 zł
szt.
Spiczasty ścisk sprężynowy MT 70
Spiczasty ścisk sprężynowy MT 70
14,39 zł
szt.
Festool Pojemnik na pył SB-TSC
Festool Pojemnik na pył SB-TSC
144,65 zł
szt.
Festool Worek filtrujący FIS-CT 17/5
Festool Worek filtrujący FIS-CT 17/5
127,33 zł
szt.
Festool Odkurzacz mobilny CTL MIDI CLEANTEC
Festool Odkurzacz mobilny CTL MIDI CLEANTEC
1 815,72 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Lampa robocza Festool

Lampa robocza Festool to zupełnie nowa generacja światła. Oświetla ona powierzchnię, a nie tylko jeden punkt. Lampa tego rodzaju umożliwia jednorodne oświetlenie układem diod dla zapewnienia kąta rozproszenia równego 180 stopni. Dodatkowo lampa Festool sprawia, że oświetlenie uzyskuje jakość światła dziennego. Nadzwyczajna trwałość oraz żywotność sprawia, że lampa możliwa jest w użytkowaniu przez długi czas bez widocznych śladów eksploatacji.

Lampy robocze Festool - czym się charakteryzują?

Jednolite oświetlenie o barwie światła dziennego pokrywające dużą płaszczyznę wpływa na szybkość oraz jakość rezultatu zastosowania sprzętu tego rodzaju. Dodatkowo lampa cechuje się również wygodą oraz pewnością, ponieważ wyposażona jest w zabezpieczenie przed pyłem, wodą, upadkami, jak również uderzeniami. Zapewnia również wygodny transport w Systainerze. Daje możliwość wysokiej jakości świecenia wynoszącej 8000 ml, zapewniając przy tym doskonałe oświetlenie na dużej powierzchni.

Lampa robocza Festool - system pracy

Producent Festool dba o to, aby każdy jego produkt był maksymalnie usprawniony i aby podpięty był do niego odpowiedni system sterujący. Tak samo stało się również w wypadku lampy roboczej, która posiada możliwość połączenia z wysuwanym do wysokości 2 metrów statywem ST DUO 200 w celu zapewnienia odpowiedniej pozycji lampy, aby doskonale oświetlić pomieszczenie.

Dzięki lampie Festool dostrzeżesz szczegóły!

Wielkopowierzchniowe oświetlenie z zasilaniem sieciowym całych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie jakości zbliżonej do jakości światła dziennego. Dodatkowo posiada również możliwość niezwykle elastycznego zastosowania. Lampę można ustawić na podłożu oraz innych powierzchniach, jak również na statywie Festool oraz na zaczepie z możliwością zawieszenia na tylnej ścianie. Dzięki wyjątkowemu rozmieszczeniu diod, zapewnia kąt rozpraszania 180 stopni oraz światło wysokiej intensywności.

Przewód o długości 4,80 metra zwiększa zasięg na tyle, że praca z lampą możliwa jest również z dalekiej odległości. Dodatkowo uchwyt do nawijania przewodu umożliwia jego uporządkowanie. Odpowiednio schowane akcesoria pozwalają na optymalną ochronę sprzętu. Wraz z połączeniem z wysuwanym statywem Festool do wysokości 2,0 metrów lampa zapewnia światło o idealnej pozycji padania oraz odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. Cechuje się przede wszystkim szybkim rozkładaniem, trwałością najwyższej jakości oraz stabilnością.

Sprzęt tego rodzaju jest bezpieczny w obsłudze, ponieważ wszystkie powierzchnie kontaktowe rozgrzewają się do maksymalnie 30 stopni Celsjusza. Dodatkowo dzięki odpowiednio wyprofilowanemu uchwytowi lampa jest bezpieczna w przenoszeniu. Model ten zwiększa również swoje zastosowanie ze względu na to, że można ustawić ją na podłodze, na statywie lub zawiesić za pomocą zaczepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet