Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 6 999,99 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 189,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 
Opcje przeglądania

Lampa robocza Festool

Lampa robocza Festool to zupełnie nowa generacja światła. Oświetla ona powierzchnię, a nie tylko jeden punkt. Lampa tego rodzaju umożliwia jednorodne oświetlenie układem diod dla zapewnienia kąta rozproszenia równego 180 stopni. Dodatkowo lampa Festool sprawia, że oświetlenie uzyskuje jakość światła dziennego. Nadzwyczajna trwałość oraz żywotność sprawia, że lampa możliwa jest w użytkowaniu przez długi czas bez widocznych śladów eksploatacji.

Lampy robocze Festool - czym się charakteryzują?

Jednolite oświetlenie o barwie światła dziennego pokrywające dużą płaszczyznę wpływa na szybkość oraz jakość rezultatu zastosowania sprzętu tego rodzaju. Dodatkowo lampa cechuje się również wygodą oraz pewnością, ponieważ wyposażona jest w zabezpieczenie przed pyłem, wodą, upadkami, jak również uderzeniami. Zapewnia również wygodny transport w Systainerze. Daje możliwość wysokiej jakości świecenia wynoszącej 8000 ml, zapewniając przy tym doskonałe oświetlenie na dużej powierzchni.

Lampa robocza Festool - system pracy

Producent Festool dba o to, aby każdy jego produkt był maksymalnie usprawniony i aby podpięty był do niego odpowiedni system sterujący. Tak samo stało się również w wypadku lampy roboczej, która posiada możliwość połączenia z wysuwanym do wysokości 2 metrów statywem ST DUO 200 w celu zapewnienia odpowiedniej pozycji lampy, aby doskonale oświetlić pomieszczenie.

Dzięki lampie Festool dostrzeżesz szczegóły!

Wielkopowierzchniowe oświetlenie z zasilaniem sieciowym całych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie jakości zbliżonej do jakości światła dziennego. Dodatkowo posiada również możliwość niezwykle elastycznego zastosowania. Lampę można ustawić na podłożu oraz innych powierzchniach, jak również na statywie Festool oraz na zaczepie z możliwością zawieszenia na tylnej ścianie. Dzięki wyjątkowemu rozmieszczeniu diod, zapewnia kąt rozpraszania 180 stopni oraz światło wysokiej intensywności.

Przewód o długości 4,80 metra zwiększa zasięg na tyle, że praca z lampą możliwa jest również z dalekiej odległości. Dodatkowo uchwyt do nawijania przewodu umożliwia jego uporządkowanie. Odpowiednio schowane akcesoria pozwalają na optymalną ochronę sprzętu. Wraz z połączeniem z wysuwanym statywem Festool do wysokości 2,0 metrów lampa zapewnia światło o idealnej pozycji padania oraz odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. Cechuje się przede wszystkim szybkim rozkładaniem, trwałością najwyższej jakości oraz stabilnością.

Sprzęt tego rodzaju jest bezpieczny w obsłudze, ponieważ wszystkie powierzchnie kontaktowe rozgrzewają się do maksymalnie 30 stopni Celsjusza. Dodatkowo dzięki odpowiednio wyprofilowanemu uchwytowi lampa jest bezpieczna w przenoszeniu. Model ten zwiększa również swoje zastosowanie ze względu na to, że można ustawić ją na podłodze, na statywie lub zawiesić za pomocą zaczepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet