Producenci

  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
7 572,12 zł
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
407,25 zł 209,99 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 424,82 zł
szt.
Tool-Check PLUS, 39 część
Tool-Check PLUS, 39 część
345,85 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 795 110 878
Tel: +48 502 642 513

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Maszyny ciesielskie Festool

Poszukując odpowiednich maszyn ciesielskich sztuką jest trafić na urządzenia niezawodne, sprawdzone, warte swojej ceny i idealnie spełniające swoje zadania. Wśród dostępnych jednak na rynku, na pewno maszyny Festool są produktami, które w każdym zadaniu zapewnią maksymalne możliwości pracy. Ich niezawodność, jak również i wytrzymałość sprawiają, że można na nich polegać, bowiem w każdym zadaniu wykonają swoją pracę w 100%. Oczywiście, rynek maszyn ciesielskich jest niezwykle bogaty, bowiem praca z drewnem wymaga wielu pracochłonnych, skomplikowanych i co istotne wieloetapowych działań, by móc uzyskać pożądane efekty na jakich nam zależy.

Festool Strug ciesielski PL 205 E Festool Strug ciesielski PL 205 E
Producent: FESTOOL
Cena: 7 400,90 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Strug ciesielski PL 245 E Festool Strug ciesielski PL 245 E
Producent: FESTOOL
Cena: 9 732,00 zł
szt.
zobacz więcej

Maszyny ciesielskie Festool- doskonale narzędzia w budownictwie drewnianym

Najbardziej znane pilarki tarczowe i łańcuchowe, frezarki siodłowe, dłutownice łańcuchowe, czy też strugi to jedne z najczęściej wykorzystywanych narzędzi na rynku, które w budownictwie drewnianym odgrywają ważne role. Na pewno maszyny ciesielskie Festool stanowią ten asortyment produktów, obok którego nie można przejść obojętnie. Dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach, w pełni dostosowanych do potrzeb i możliwości kupujących. W dobrze wyposażonym sklepie zakupić można zarówno same maszyny, jak również i określone do nich akcesoria, takie jak na przykład zestawy łańcuszków do frezowania, szyny prowadzące, wymienne noże, czy też piły tarczowe. Wszystkie zapewniające przyjemną, szybką i oczywiście efektywną pracę.

Najbardziej znaną maszyną ciesielską z pewnością jest ręczna pilarka tarczowa, która gwarantuje pełną precyzję działania, bezpieczeństwo użytkowników oraz oczywiście niezawodność na każdym etapie prac. Z jej pomocą przyciąć możemy krokwie koszowe i narożne, wszelkiego rodzaju deski, belki i inne drewniane elementy. Dobra pilarka gwarantuje nam najwyższą jakość cięcia z zachowaniem pełnej precyzji oraz doskonałych warunków pracy. Obsługa maszyny gwarantuje bezpieczeństwo, łatwość działania oraz oczywiście pożądany efekt finalny. Doskonała maszyna ciesielska Festool posiada wysoką moc silnika, odpowiednio ułożyskowany wałek napędowy, zapewnia cichą pracę bez użycia większej siły i dyskomfortu. Inną z maszyn, równie popularną i pożądaną w pracach ciesielskich jest ręczna struga ciesielska, dzięki której można uzyskać czystą oraz gładką powierzchnię deski. Takie maszyny ciesielskie sprawdzają się przede wszystkim przy głowicach krokwi, jak również i przy belkach o większych przekrojach.

Każda z maszyn ciesielskich dostępnych na rynku przez firmę Festool to urządzenie, z którym praca jest niezwykle przyjemna, szybka i bardzo efektywna. Rozwiązania takie sprawiają, że budownictwo drewniane osiąga dziś coraz większą popularność i jest coraz chętniej wybierane przez osoby chcące postawić na drewniane zabudowania. Maszyny Festool gwarantują pracę na najwyższym poziomie, z pełnią możliwości działania na każdym etapie prac.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl