Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Bestsellery
Festool Przewód plug it H05 RN-F/4
Festool Przewód plug it H05 RN-F/4
108,24 zł 55,00 zł
szt.
Ścisk sprężynowy MICROFIX 20 mm
Ścisk sprężynowy MICROFIX 20 mm
4,65 zł
szt.
Ścisk sprężynowy MICROFIX 30 mm
Ścisk sprężynowy MICROFIX 30 mm
5,76 zł
szt.
Festool Łącznik bukowy D 5x30/300 BU
Festool Łącznik bukowy D 5x30/300 BU
64,55 zł
szt.
Szlifierka lamelowa 30x10 P120
Szlifierka lamelowa 30x10 P120
12,40 zł
szt.
Spiczasty ścisk sprężynowy MT 70
Spiczasty ścisk sprężynowy MT 70
14,39 zł
szt.
Festool Pojemnik na pył SB-TSC
Festool Pojemnik na pył SB-TSC
144,65 zł
szt.
Festool Worek filtrujący FIS-CT 17/5
Festool Worek filtrujący FIS-CT 17/5
127,33 zł
szt.
Festool Odkurzacz mobilny CTL MIDI CLEANTEC
Festool Odkurzacz mobilny CTL MIDI CLEANTEC
1 815,72 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Maszyny ciesielskie Festool

Poszukując odpowiednich maszyn ciesielskich sztuką jest trafić na urządzenia niezawodne, sprawdzone, warte swojej ceny i idealnie spełniające swoje zadania. Wśród dostępnych jednak na rynku, na pewno maszyny Festool są produktami, które w każdym zadaniu zapewnią maksymalne możliwości pracy. Ich niezawodność, jak również i wytrzymałość sprawiają, że można na nich polegać, bowiem w każdym zadaniu wykonają swoją pracę w 100%. Oczywiście, rynek maszyn ciesielskich jest niezwykle bogaty, bowiem praca z drewnem wymaga wielu pracochłonnych, skomplikowanych i co istotne wieloetapowych działań, by móc uzyskać pożądane efekty na jakich nam zależy.

Festool Piła tarczowa 350x2,9x30 TF60 Festool Piła tarczowa 350x2,9x30 TF60
Producent: FESTOOL
Cena: 1 077,28 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Strug ciesielski PL 205 E Festool Strug ciesielski PL 205 E
Producent: FESTOOL
Cena: 7 400,90 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Strug ciesielski PL 245 E Festool Strug ciesielski PL 245 E
Producent: FESTOOL
Cena: 9 732,00 zł
szt.
zobacz więcej

Maszyny ciesielskie Festool- doskonale narzędzia w budownictwie drewnianym

Najbardziej znane pilarki tarczowe i łańcuchowe, frezarki siodłowe, dłutownice łańcuchowe, czy też strugi to jedne z najczęściej wykorzystywanych narzędzi na rynku, które w budownictwie drewnianym odgrywają ważne role. Na pewno maszyny ciesielskie Festool stanowią ten asortyment produktów, obok którego nie można przejść obojętnie. Dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach, w pełni dostosowanych do potrzeb i możliwości kupujących. W dobrze wyposażonym sklepie zakupić można zarówno same maszyny, jak również i określone do nich akcesoria, takie jak na przykład zestawy łańcuszków do frezowania, szyny prowadzące, wymienne noże, czy też piły tarczowe. Wszystkie zapewniające przyjemną, szybką i oczywiście efektywną pracę.

Najbardziej znaną maszyną ciesielską z pewnością jest ręczna pilarka tarczowa, która gwarantuje pełną precyzję działania, bezpieczeństwo użytkowników oraz oczywiście niezawodność na każdym etapie prac. Z jej pomocą przyciąć możemy krokwie koszowe i narożne, wszelkiego rodzaju deski, belki i inne drewniane elementy. Dobra pilarka gwarantuje nam najwyższą jakość cięcia z zachowaniem pełnej precyzji oraz doskonałych warunków pracy. Obsługa maszyny gwarantuje bezpieczeństwo, łatwość działania oraz oczywiście pożądany efekt finalny. Doskonała maszyna ciesielska Festool posiada wysoką moc silnika, odpowiednio ułożyskowany wałek napędowy, zapewnia cichą pracę bez użycia większej siły i dyskomfortu. Inną z maszyn, równie popularną i pożądaną w pracach ciesielskich jest ręczna struga ciesielska, dzięki której można uzyskać czystą oraz gładką powierzchnię deski. Takie maszyny ciesielskie sprawdzają się przede wszystkim przy głowicach krokwi, jak również i przy belkach o większych przekrojach.

Każda z maszyn ciesielskich dostępnych na rynku przez firmę Festool to urządzenie, z którym praca jest niezwykle przyjemna, szybka i bardzo efektywna. Rozwiązania takie sprawiają, że budownictwo drewniane osiąga dziś coraz większą popularność i jest coraz chętniej wybierane przez osoby chcące postawić na drewniane zabudowania. Maszyny Festool gwarantują pracę na najwyższym poziomie, z pełnią możliwości działania na każdym etapie prac.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet