Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-IP/CTL36-Set PLANEX
7 572,12 zł
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
Festool Tarcza pilarska z zębem drobnym 160x2,2x20 W48
407,25 zł 209,99 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 424,82 zł
szt.
Tool-Check PLUS, 39 część
Tool-Check PLUS, 39 część
345,85 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 795 110 878
Tel: +48 502 642 513

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Odsysanie

Odkurzacz Festool to jeden z odkurzaczy wchodzący w skład oferty firmy Festool z zakresu odkurzaczy przemysłowych. Ich unikatowość oraz funkcjonalność wynika przede wszystkim z kompaktowych wymiarów, ale dużych pojemności, niewielkiej wagi, ale dużej mocy, dlatego też idealnie nadają się one na budowę, jak i do warsztatu.

Festool Adapter AD-WCR Festool Adapter AD-WCR
Producent: FESTOOL
Cena: 260,32 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Adapter Sys SYS-AP-CT 36 HD Festool Adapter Sys SYS-AP-CT 36 HD
Producent: FESTOOL
Cena: 149,84 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Filtr Absolut AB-FI Festool Filtr Absolut AB-FI
Producent: FESTOOL
Cena: 235,35 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Filtr Absolut AB-FI SRH 45 Festool Filtr Absolut AB-FI SRH 45
Producent: FESTOOL
Cena: 329,79 zł
szt.
zobacz więcej
Festool Filtr Absolut AB-FI/C Festool Filtr Absolut AB-FI/C
Producent: FESTOOL
Cena: 247,69 zł
szt.
zobacz więcej

Odkurzacze Festool - same zalety!

Dla ochrony zdrowia oraz utrzymania miejsca pracy w czystości potrzebne jest intensywne oraz pewne odsysanie. Należy pamiętać, że szkodliwość pyłu zależy od wielkości cząstek, ilości oraz czasu oddziaływania na płuca. Drobne pyły są zatem bardziej szkodliwe dla dróg oddechowych. Zastosowanie profesjonalnego odkurzacza Festool pozwoli na odpowiednią dbałość o zdrowie oraz zmniejszy ryzyko zachorowalności na choroby układu oddechowego.

Przykładowo dwutlenek krzemu powoduje powstawanie raka płuc, dlatego też przy pracy z pyłami mineralnymi, które zawierają krzem zaleca się pracowanie ze sprawdzonym i atestowanym odkurzaczem. Możliwości odpowiedniego odsysania posiadają odkurzacze Festool również w wersji mobilnej serii CTL, CTM oraz te wyposażone w funkcję automatycznego oczyszczania filtra AUTOCLEAN.

Praca z odsysaniem jest przede wszystkim ważna dla zdrowia. Opisywane odkurzacze gwarantują wchłonięcie 99,995% pyłów, które powstają przy szlifowaniu, cięciu lub frezowaniu. Upraszczając, pyły, które wcześniej były wchłaniane do układu oddechowego, lądują w zabezpieczonym zbiorniku. Czystość to kolejna zaleta użytkowania odkurzaczy Festool. Utrzymywanie miejsca pracy w czystości nie tylko lepiej wpływa na wydajność oraz samopoczucie pracowników, ale również przyczynia się do lepszej rekomendacji pracodawcy.

Użytkowanie modeli Festool wpływa również na wydłużenie się czasu żywotności elektronarzędzi. W tym wypadku obowiązuje zasada: to co zostało już odessane, nie może osadzić się na silniku czy na stykach. Odkurzacze Festool stanowią zintegrowaną część systemu i są perfekcyjnie dostosowane do elektronarzędzi oraz narzędzi pneumatycznych Festool, dzięki czemu włączają się one automatycznie zaraz po włączeniu narzędzia. Posiadają również możliwość rozbudowania o uchwyt do przesuwania. Dodatkowo mogą również zostać przekształcone w mobilną stację roboczą w połączeniu z centrum roboczym oraz centrum narzędziowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet