Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Oświetlenie

Oświetlenie Festool gwarantuje najwyższą jakość pracy i komfortu widzenia. Dzięki oświetleniu dobrej jakości możesz wykonywać swoją pracę z jeszcze większą precyzją. Wielkopowierzchniowe oświetlenie z zasilaniem sieciowym całych pomieszczeń o jakości zbliżonej do jakości światła dziennego pozwala na wychwycenie nawet najdrobniejszych szczegółów w czasie pracy. Oświetlenie Festool cechuje się także możliwością niezwykle elastycznego zastosowania od ustawienia na podłożu lub innych powierzchniach, na statywie lub też w dowolny sposób na zaczepie z możliwością zawieszenia na tylnej ściance.

Charakterystyka oświetlenia od Festool

Lampy od tego producenta pozwalają na możliwość bezpiecznego przenoszenia za pomocą uchwytu, jak również cieszą się szybkim rozkładaniem, nadzwyczajną trwałością oraz stabilnością. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu diod zapewniają kąt rozproszenia 180 stopni oraz wysoką intensywność świecenia, co pozwala na oświetlenie wielkopowierzchniowego pomieszczenia. Lampa robocza KAL SYSLITE wchodząca w skład oferty oświetlenia pozwala na wyjątkową wydajność świetlną. Posiada obudowę z wytrzymałego oraz odpornego na uderzenia i upadki aluminiowego odlewu ciśnieniowego, dzięki czemu jest wystarczająco trwała do zastosowania na każdej budowie.

Lampka ma z każdej strony inny kąt podparcia umożliwiający regulację kąta rozproszenia. Oświetlenie Festool stabilnie przylega do powierzchni, możne je również zawiesić na wytrzymałym, uniwersalnym zaczepie lub też zamienić w lampę stojącą, dzięki standardowemu gwintowi do statywu. Element wyposażenia, jakim jest kulkowy guzik magnetyczny, umożliwia zmianę pozycji oświetlenia. Można zatem zamontować lampy na wszystkich magnetycznych powierzchniach metalowych, a za pomocą ścisku śrubowego również i na powierzchniach niemetalowych. Precyzyjna praca jest możliwa, dzięki szerokiemu, jednorodnemu oświetleniu powierzchni średniej wielkości.

Oświetlenie Festool to także lampa kontrolna, która cechuje się wyjątkową optyką. Dzięki silnemu skupieniu światła wszystkie nierówności oraz błędy są od razu widoczne. Kontrola powierzchni podczas obróbki zapewnia idealny wynik pracy. Producent Festool opracował wyjątkową optykę, dzięki której snop światła lampy jest silnie skupiony. Zastosowanie technologii LED gwarantuje absolutną bezawaryjność. W zastosowaniu służy głównie do wykrywania błędów i nierówności na powierzchni poddanej obróbce.

Festool to nie tylko lampy najwyższej jakości, ale również akcesoria niezbędne do wykonania pracy na wysokim poziomie. W skład tego rodzaju akcesoriów wchodzą najczęściej akumulatory oraz ładowarki, dzięki którym sprzęt stanie się bardziej mobilny, co zapewnia większą możliwość dostosowania do potrzeb klientów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na statyw, który dzięki trwałej konstrukcji oraz powłoce lakieru nadaje się do trudnych warunków na budowie. Dzięki zastosowaniu obrotowego uchwytu magnetycznego można błyskawicznie połączyć za pomocą magnetycznej głowicy kulistej oraz talerza statywu z typowymi statywami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet