Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 6 999,99 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 189,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 
Opcje przeglądania

Pilarki mieczowe

Oferowane na rynku pilarki mieczowe są dziś niezawodne, jeśli mowa o precyzyjnym cięciu różnego rodzaju materiałów. Te doskonałej klasy urządzenia są w stanie zagwarantować nam precyzję i dokładność cięcia, a oferowane w naszym sklepie pilarki działają dokładnie w taki sposób. W zależności od modelu zapewniają cięcie na odpowiedniej głębokości, w tym na przykład na 200mm, czy też na 350mm. Niezależnie od tego, czy ciąć będziemy materiał pod kątem 60 stopni, czy też poprzecznie, w każdym przypadku jest ona niezwykle dokładna i precyzyjna. Sprawdza się i przy drewnie i przy twardych materiałach izolacyjnych. Z taką pilarką mieczową pracować można zarówno szybko, jak również i dokładnie. Czy jest to możliwe? Z pewnością tak.

Innowacyjne cięcie każdego materiału za pomocą pilarek mieczowych

Dzięki odpowiedniej budowie i zastosowaniu konkretnych elementów, pilarki mieczowe sprawdzają się przy cięciu poprzecznym, skośnym, jak również i wzdłużnym, ale i przy przycinaniu krokwi w drewnie. Są również doskonałymi urządzeniami, dzięki którym możemy docinać twarde materiały izolacyjne, w tym płyty pilśniowe, PUR, czy wykonane z polistyrenu. W zależności od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia, taki dobiera się też odpowiedni łańcuch tnący. Szczególną zaletą takich pilarek jest fakt, że zarówno wymiana łańcucha, jak również i kasowanie luzu są możliwe do wykonania bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Z taką pilarką mieczową praca jest przyjemnością. Nie powoduje szarpania, zacinania, ale płynność i pełną precyzję cięcia.

Perfekcja pilarek mieczowych Festool

Wśród różnorodnych produktów wielu marek, z całą pewnością na uznanie zasługują pilarki mieczowe Festool, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Są one lekkie, dlatego też gwarantują pracę w pełnej wygodzie i komforcie. Posiadają ergonomiczny uchwyt, co sprawia, że trzymanie ich nie stanowi zupełnie żadnego problemu. Są też bardzo dokładne, dlatego nie ma w ich przypadku mowy o żadnej pomyłce. Pilarki mieczowe są także uniwersalne, a to sprawia, że jeden produkt może spełniać swoje zadania przy cięciu różnego rodzaju materiałów.

Połączenie pilarki z szyną prowadzącą

Jeżeli chcemy uzyskać jeszcze większą precyzję i dokładność, taką pilarkę mieczową Festool połączyć możemy z szyną prowadzącą i przykładnicą kątową, która posiada bardzo dokładną skalę. Dzięki takiej szynie można postawić na precyzję, a także na cięcia zarówno poprzeczne, ukośne, jak również i wzdłużne. Wybierając pilarkę na pewno warto zwrócić uwagę i zainwestować właśnie w mieczową, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych rozwiązań i sprawia, że jej wybór na przestrzeni lat pracy daje pełnię satysfakcji z dokonanego wyboru. Jeden model oferuje wszechstronne jego wykorzystanie przy różnego rodzaju cięciach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet