Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 
Opcje przeglądania

Wybierz interesujące Cię filtry, aby precyzyjnie wyświetlić to czego szukasz.

Producent

Prowadnice FSK

Dostępne w ofercie prowadnice Festool to możliwość zachowania wyjątkowej jakości i precyzji cięcia. Modele te znajdują zastosowanie jako skuteczne wsparcie dla ręcznych pilarek tarczowych. Ich atutem jest możliwość zastosowania dedykowanych rozwiązań o wymaganych jednostkach, które pozwalają na szybkie przeprowadzenie złącza przy wykorzystaniu różnych propozycji z serii FSK. Opisywane systemy prowadnic gwarantują powtarzalność cięć, co w przypadku ręcznych urządzeń bez dodatkowego wsparcia jest niemożliwe. Prowadnice Festool FSK mają na celu zabezpieczyć surowiec przed odpryskami, aby surowiec był wolny i czysty od wyrw. Ponadto, prowadnice wyposażone w okładziny ślizgowe gwarantują satysfakcjonujące przemieszczanie maszyny na szynie górnej. Prowadnice z naszej oferty mają za zadanie zadbać o idealne cięcie poprzeczne, by specjalista był w stanie wykonać szybkie, ukierunkowane i precyzyjne ruchy cięcia pod właściwie dopasowanym kątem.

Zastosowanie prowadnic Festool FSK

Prowadnice FSK znajdują zastosowanie w przypadku chęci wykonania cięcia poprzecznego w sytuacji, kiedy wykorzystanie pilarki pod kątem jest niemożliwe lub też nieopłacalne. Sytuacje te najczęściej mają miejsce podczas budowy rusztowań i dachów. Ponadto, prowadnice są również wykorzystywane w szeregu innych działań, w kontakcie z surowcem, gdzie przygotowane drewno ma spełnić określone wymagania, np. podczas konstruowania ramiaków, łat, desek i szalunków ściennych.

Korzyści ze stosowania prowadnic Festool

Zastosowanie prowadnic Festool FSK umożliwia nie tylko precyzyjne cięcie, ale również przycinanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nawet skompilowane dla pilarek ręcznych cięcia poprzeczne pod określonym kątem staną się niezwykle szybkie i precyzyjne. Istotnym atutem, który gwarantuje satysfakcję z wykorzystania potencjału prowadnic FSK jest zapewnię dokładnej powtarzalności cięć pod kątem, co jest istotną kwestią nie tylko dla specjalistów z branży stolarskiej, ale i hobbystów. System prowadnic Festool zapewnia zakres regulacji kątowej w obrębie 60 °.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet