Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Ręczne pilarki tarczowe

Pilarka tarczowa Festool to uniwersalny typ pilarek do konstrukcji drewnianych. Pilarki Festool to doskonałe połączenie wydajności oraz komfortu w użytkowaniu. Nie ma zatem znaczenia, czy sprzęt ma być używany do skracania litego drewna, odwiązywania konstrukcji, przycinania belek, cięcia kantówek, desek, czopów lub docinania materiałów płytowych różnorodnego rodzaju. Urządzenie w połączeniu z dużą ilością detali dodatkowych oraz z wyjątkowym wyposażeniem to niezawodna i uniwersalna pilarka do konstrukcji drewnianych.

Festool - niezawodna pilarka tarczowa

Urządzenie tego rodzaju charakteryzuje się przede wszystkim silnikiem o dużej mocy, czyli przekraczającym 2300 W. Wraz z elektroniczną regulacją obrotów zapewnia on stałą moc w czasie cięcia. Dzięki odpowiednio dopasowanej regulacji głębokości cięcia z funkcją zagłębienia, zdalnemu sterowaniu osłoną wahadłową oraz klinowi rozszczepiającemu sprzęt jest bezpieczny oraz komfortowy w użytkowaniu. Pilarki Festool posiadają również regulację kątową z funkcją centralnego zacisku w zakresie od 0 do 60 stopni.

Wraz z połączeniem możliwości do przezbrajania ręczną pilarką tarczową można zmienić urządzenie również we frezarkę do regulowania wpustów. Pilarka tarczowa oferuje również prowadnicę FSK umożliwiającą szybkie, dokładne i mobilne wykonywanie cięć poprzecznych. Urządzenie tego rodzaju daje zatem niezawodne oraz dokładne cięcie po szynie prowadzącej.

Cechy charakterystyczne pilarek Festool

Pilarki Festool cechują się najlepszym rezultatem pracy. Stała siła cięcia do 85 mm jest możliwa dzięki silnikowi o mocy 2300 W oraz wydajnej elektronice. Dodatkowo zapewniają wygodę oraz pewność, ponieważ bezpieczna i komfortowa praca, dzięki możliwości ustawienia głębokości cięcia z funkcją zagłębiania daje szerokie spectrum możliwości dostosowania. Sprzęt umożliwia także zdalne sterowanie osłoną wahadłową. To, co cechuje pilarki Festool to przede wszystkim możliwość pracy wraz z systemem. Dokładne, powtarzalne cięcia pod kątem i cięcia proste, dzięki połączeniu z prowadnicami FSK i z szynami prowadzącymi FS, a także frezowanie wpustów przy użyciu specjalnego urządzenia przyczyniają się do maksymalnego usystematyzowania działania pilarek.

Pilarkę tarczową Festool można również zmienić we frezarkę do wpustów poprzecznych i wzdłużnych dzięki zastosowaniu wyposażenia do przezbrajania. Pilarki Festool z akumulatorem to gwarancja mobilności oraz niezależności, dzięki zastosowaniu wydajnych akumulatorów litowo-jonowych 18 V wraz z połączeniem z prądownicą FSK. Idealnie nadają się do zastosowań mobilnych na placu budowy, jak również do skracania łat dachowych. Stosuje się je także do przycinania desek oraz materiałów płytowych. Pilarka ta daje ogromny wachlarz zastosowań dzięki możliwości cięcia po odpowiednio szerokim kątem. Posiada również opatentowany system prowadzący, który zapewnia niezawodne oraz bezpieczne prowadzenie narzędzi do cięcia i frezowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet