Kategorie:
Produkty
Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 6 999,99 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 189,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 
Opcje przeglądania

Systemy prowadnic do wiercenia

W każdej branży wymagane jest posiadanie odpowiednich narzędzi, dzięki którym możemy zyskać nie tylko zdecydowanie większą wygodę i komfort naszej pracy, ale przede wszystkim efektywne, dokładne i precyzyjne jej rezultaty. W branży drzewnej doskonale spełniają się systemy prowadnic do wiercenia, których głównych celem jest przede wszystkim uzyskanie owej precyzji, jakiej bez odpowiedniego sprzętu nie bylibyśmy w stanie zyskać. Oferowane przez Festool statywy idealnie sprawdzają się przy wierceniu za pomocą wierteł krętych. Ich maksymalna głębokość wiercenia zależy oczywiście od tego, jaki typ i model wybierzemy.

Wybór dobrego systemu prowadnicy do wiercenia Festool

Przy ciesielskim statywie wiertarskim GD 320 nasza maksymalna głębokość wiercenia wynosić może do 240mm. Systemy prowadnic do wiercenia Festool zapewniają przede wszystkim dobre prowadzenie wiertła, co z kolei wpływa znacząco na efekt finalny naszej pracy. Jest to możliwe dzięki specjalnemu talerzowi prowadzącemu, który wykonany jest ze stali i w zależności od danej średnicy wiertła, wymieniany na inny model. Poprzez ograniczniki głębokości można precyzyjnie ustawić daną głębokość wiercenia, na jakiej nam zależy. Ponadto, poprzez występujący w systemie prowadnicy do wiercenia pierścień redukcyjny istnieje możliwość zamontowania różnego rodzaju wiertarek posiadających różnej średnicy szyjki mocujące. Dzięki temu kupujemy więc dobry produkt idealnie spełniający się przy różnego rodzaju wiertarkach.

Wybór dobrego systemu prowadnicy do wiercenia Festool

Oczywiście ze względu na to, iż rynek produktów jest dziś naprawdę bardzo bogaty, trudno jest postawić na jeden konkretny model, który da nam gwarancję zadowolenia i pełnej satysfakcji. Na pewno jednak, systemy prowadnic do wiercenia Festool to jedne z najlepszych na rynku, które dla każdego klienta okażą się być strzałem w dziesiątkę.

Marka Festool oferując swoje produkty stawia na dobrą cenę idącą w parze z wysoką jakością. To zaś sprawia, iż korzystając z tego typu systemu prowadnic otrzymujemy niezawodny produkt na długie lata użytkowania. Wybierając tego typu sprzęt, warto wziąć pod lupę wszelkie dane techniczne, tak, aby mieć pewność, że kupujemy odpowiednie narzędzie do konkretnych prac. Stawiając na Festool z całą pewnością nie będziemy rozczarowani w żadnej kwestii. Firma ta zapewnia nam najwyższą jakość, skuteczność działania oraz pełne nasze zadowolenie przy wszelkiego rodzaju pracach w branży drzewnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet