Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 6 999,99 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 189,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Urządzenie wielofunkcyjne

Stojąc przed decyzją dotyczącą zakupu sprzętu, czy to na własny użytek, czy też na potrzeby firmy, z pewnością każdy z nas zastanawia się, czy dane urządzenie na pewno okaże się być dla nas dobrą inwestycją. W przypadku urządzeń wielofunkcyjnych Festool z pewnością taką gwarancję można otrzymać. Nic bowiem tak doskonale nie spełni swoich zadań, jak maszyna z pomocą której możemy wykonać kilka różnorodnych działań. Wszystkie firmy budowlane i remontowe, osoby pracujące przy montażu, czy też branży drzewnej, powinni urządzenia wielofunkcyjne posiadać.

Co mogą nam zaoferować urządzenia wielofunkcyjne Festool?

Zastosowanie wielofunkcyjnych sprzętów, jak sama nazwa mówi jest naprawdę bardzo szerokie. Posiadając taki produkt, możemy z jego pomocą uzyskać szereg możliwości działania. Urządzenia wielofunkcyjne Festool pozwolą nam pracować na płytach, drewnie, na materiałach złożonych, powlekanych, czy takich, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Wszelkie przycięcia, wcięcia i wycięcia z taką maszyną są jak najbardziej możliwe. Co więcej, z łatwością usuwają silikon, klej, fugi, czy też kit do okna. Chcąc więc wymienić szybę na nową, takie urządzenie Festool z pewnością będzie dobrym wyborem. Z nim również przytniemy listwy przypodłogowe, belki i profile, a także ościeżnice i wszelkiego rodzaju rury. Urządzenia wielofunkcyjne dadzą nam również możliwość cięcia metali nieżelaznych i tworzyw, które są wzmacniane włóknem szklanym. Żaden materiał nie stanowi dla nich tak naprawdę większego problemu.

Jak zbudowane są urządzenia wielofunkcyjne Festool?

Wszystkie z oferowanych przez Festool urządzeń cechują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, jak również i samego wykonania. Jak wiadomo, praca na budowie, czy w warsztacie to wykonywanie szeregu działań nierzadko w ciężkich warunkach. Taki sprzęt jest więc w pełni dostosowany do tego, w jakim miejscu musi pracować. W zależności od modelu posiada silnik o odpowiedniej mocy z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej, co gwarantuje szybkość wykonywanych zadań.

Duże znaczenie ma również sama budowa. Została ona tak przemyślana, by każde z urządzeń wielofunkcyjnych Festool trzymało się w pełni wygodnie i komfortowo. W tym też celu zastosowano ergonomiczną, wąską obudowę, jak również i gumowy uchwyt doskonale dopasowujący się do dłoni. Dzięki specjalnemu ogranicznikowi głębokości, praca z tym sprzętem gwarantuje idealne cięcie, bez obawy uszkodzenia najbardziej nawet delikatnej powierzchni. Ze względu na to, iż sprzęt ten ma różne zastosowania, konieczne jest odpowiednie jej przezbrajanie. Jest to niezwykle łatwe i szybkie i co najważniejsze, możliwe bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Kupując urządzenie wielofunkcyjne Festool każda ekipa remontowa zyska sprzęt, z którym praca stanie się przyjemnością. Wszystko wykonać będzie można bez jakiegokolwiek wysiłku, w szybkim czasie, z pełnią wydajności, precyzji i zamierzonego efektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet