Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 6 999,99 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 189,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

Wyrzynarki

Wyrzynarka Festool charakteryzuje się precyzyjnymi przekrojami pod kątem. Efekt ten został uzyskany poprzez zastosowanie potrójnego prowadzenia brzeszczotu. Dzięki solidnym elementom napędowym o wysokiej jakości wyrzynarka cechują się bardzo dobrą żywotnością. Jest to także niezwykle wygodne narzędzie, ponieważ dzięki zastosowaniu rękojeści grzybkowej w połączeniu z niewielką wagą jest ona bardzo poręczna i wygodna w użytkowaniu.

Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Producent: FESTOOL
Cena: 1 307,98 zł
szt.
zobacz więcej

Wyrzynarka Festool

Wyrzynarkę tego rodzaju można stosować na zlewozmywaki oraz płytach grzejnych w blatach kuchennych, jak również podczas prac dopasowujących przy montażu mebli, zabudowach kuchni czy aranżacji wnętrz. Wyrzynarka Festool umożliwia wycinanie okręgów i łuków. Dodatkowo stosuje się ją również do przycinania listew wykańczających. Swoje zastosowanie znajduje również w skracaniu materiałów oraz w wycięciach belek. Dodatkowo można nią również tworzyć przekroje od dołu.

Potrójne prowadzenie brzeszczotu, a także sztywna konstrukcja suwaka jest gwarancją dokładnego prowadzenia wzdłuż określonej linii cięcia. Wygodna obsługa jest możliwa dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz powłoce Softgrip. Dodatkowo, obustronne wyłączniki oraz włączniki dostępne są w każdej pozycji uchwycenia, co znacznie usprawnia pracę. Dobrze widoczna jest również linia cięcia, a to dzięki światłu stroboskopowemu. Przewód plug-it obracany jest o 90 stopni, co skraca długość wyrzynarki Festool o 10 cm. Napęd EC-TEC cechuje się większą ilością mocy przy niższym zużyciu energii.

Wyrzynarka Festool charakteryzuje się również naprawdę małym ciężarem oszczędzającym siłę, bo jedynie 1,9 kg. Urządzenie podąża tylko w jednym, dobrym kierunku wyznaczonym przez użytkownika. To rewolucyjna technologia, dzięki której można wyciąć najbardziej skomplikowane kształty z łatwością cięcia jak po linii prostej. Niezwykle trwały oraz energooszczędny silnik ET-TEC wraz z resztą cech stanowi kombinację wyrzynarki o wyjątkowym działaniu.

Korzyści z zastosowania
- Mały ciężar: 1,9 kilogramów
- Potrójne prowadzenie brzeszczotu i sztywna konstrukcja suwaka dają gwarancję dokładnego prowadzenia wzdłuż linii cięcia
- Obustronne włączniki i wyłączniki, dostępne w każdej pozycji uchwycenia
- Wygodna obsługa dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz powłoce Softgrip
- Dobrze widoczna linia cięcia dzięki światłu stroboskopowemu
- Beznarzędziowa wymiana brzeszczotów, stołów i stopek w przypadku cięcia różnych materiałów
- Koncepcja napędu EC-TEC to więcej mocy przy niższym zużyciu energii - Przewód plug-it obracany o 90° skraca długość wyrzynarki o 10 cm

Producent Festool wraz z wyrzynarką oferuje także szereg dodatkowych akcesoriów, które nie wchodzą w skład podstawowego wyposażenia ekwipunku pasującego do opisywanego modelu wyrzynarki. Odpowiednio są to: cyrkiel do wycinania okręgów, adapter prowadnicy, prowadnica równoległa, dodatkowe zabezpieczenia przeciwodpryskowe i szyny prowadzące, a także zabezpieczenie przed sypaniem wiórów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet