Producenci
  • Grzechotki

    Grzechotki

  • Wietarki

    Wiertarki

  • Narzędzia Festool

    Narzędzia Festool

Produkt dnia
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
Festool Szlifierka przegubowa LHS 225-SW/CTL36-Set PLANEX
7 812,71 zł 7 189,00 zł
szt.
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
Festool Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION
1 307,98 zł 1 230,00 zł
szt.
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
Festool Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS
2 550,00 zł 2 465,00 zł
szt.
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
Beta nożyczki uniwersalne 240 mm
38,74 zł
szt.
Kontakt

DIATeam - Profesjonalne narzędzia

ul. Batorego 49
96-100 SKIERNIEWICE 

Tel: +48 570 858 878

biuro@diateam.pl
biuro@twojenarzedzia24.pl

 

W większości prac budowlano-remontowych niezbędne są między innymi zestawy bitów i końcówek wkrętakowych. Umożliwiają one użytkowanie jednego wkrętaka i wymianę końcówek, w zależności od typu pracy. Dzięki temu zmniejszają się koszty prowadzenia działalności. Sprawdzą się także znakomicie w domu, za sprawą kompaktowych wymiarów i małej ilości miejsca wymaganego do ich przechowywania. Wszystkie zamknięte są w trwałym opakowaniu, odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Obejrzyj dostępne zestawy grotów i końcówek na TwojeNarzedzia24.pl!

Niezbędne zestawy bitów i końcówek wkrętakowych

Dostępne w naszym sklepie zestawy występują w dziesiątkach rodzajów i rozmiarów, dzięki czemu sprawdzą się znakomicie w większości prac. Zarówno modele gwiazdkowe, jak i tradycyjne płaskie czy torx, zasługują na uznanie w kwestii jakości. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie dużych przeciążeń podczas wkręcania. W niektórych wersjach uzupełnione są dodatkowo technologią Impaktor. Powłoka diamentowa skutecznie zmniejsza zużycie wynikające z częstej wymiany końcówek. Zestawy bitów i końcówek wkrętakowych są zamknięte w trwałej kasecie z tworzywa sztucznego, z wyznaczonymi miejscami na umieszczenie konkretnych elementów. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko ich zgubienia, a także czas spędzony na szukaniu ich podczas pracy. Na szczególną uwagę zasługują także inne, ciekawe rozwiązania techniczne, takie jak strefa skrętna BiTorsion czy dodatkowa technologia Rapidaptor.

Zestawy grotów i końcówek najwyższej jakości

Niezależnie od ostatecznego wyboru, wszystkie modele charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Trwałe, odporne na działanie wody oraz wilgoci, a także wytrzymałe na najwyższe obciążenia powstałe wskutek typowej pracy. Zestawy grotów i końcówek są niezbędne w praktycznie każdym domu i do każdego typu działalności, gdyż są zwyczajnie uniwersalne. Zapoznaj się z ich bogatą ofertą na TwojeNarzedzia24.pl i zamów swój zestaw jeszcze dziś!

Zestawy bitów i końcówek wkrętakowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet